ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ТА РАДА ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

08.02.2023 р. у дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №86 «Світанок» Черкаської міської ради пройшов День відкритих дверей. Мета заходу – надання можливості батькам прийняти участь в освітньому процесі, режимних моментах, прогулянках та ознайомлення з організацією харчування в дошкільному навчальному закладі. Батьки та особи, що їх замінюють ознайомилися із роботою харчоблоку та наших кухарів, відвідати сніданки, обіди і вечері протягом дня з метою ознайомлення з меню, виглядом порцій, сервіровкою столу, чергуванням дітей.

Завідувачем ДНЗ №86 «Світанок» Шикер Людмилою Михайлівною був проведений круглий стіл з «Організації харчування в ДНЗ», на якому були розглянуті такі питання:

- нормативно-правове забезпечення дітей у дошкільному закладі;

- режим харчування у ДНЗ;

- формування культури харчування дітей (поради для батьків);

- перспективне 4-тижневе меню на зиму 2022 - 2023 р.

- вартість харчування на 2023 рік (Рішення ЧМР про встановлення вартості харчування на 2023 рік);

- впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР) та ін.

Коментарi